Aktualita

Zahájena spolupráce s bývalým zákazníkem konkurenční firmy CIUR

Těší nás, že mezi naše aplikační firmy můžeme přivítat další posilu, a to pana Ing. Oldřicha Heraleckého, ze Zlínského kraje, který bude také obsluhovat. Dlouhá léta pracoval s konkureční firmou CIUR, která vyrábí téměř identický izolační materiál. 

Věříme, že se mu s naší ekologickou celulózovou izolací WATISOL bude skvěle pracovat a přejeme mnoho úspěšných realizací.

31. 8. 2021
» Více

PODZIMNÍ REKLAMNÍ KAMPAŇ

ZATEPLUJTE I LETOS ZA CENY LOŇSKÉHO ROKU!

Rozhodli jsme se, dát vám na vědomí, že NAŠE CENY ZŮSTÁVAJÍ I NADÁLE STEJNÉ!

 

31. 8. 2021
» Více

Zahájena spolupráce se společností Nátěry KBN, s.r.o.

Zahájili jsme spolupráci se společností Nátěry KBN, s.r.o., která se zabývá, mimo jiné, čištěním a mytím fasád. Dnes jsme provedli zkoušku čištění a mytí naší odvětrávané fasády, z Vinyl Siding CertainTeed a ta dopadla na výbornou. Společnost Nátěry KBN, s.r.o. se v těchto dnech vrhne na čištění fasády panelového domu ve Studénce, jehož rekonstrukci jsme prováděli v roce 2014.

Jsme rádi, že Vám neposkytneme jen krásnou fasádu domu, ale že Vám ji pomůžeme udržovat tak, aby stále vypadala jako nová.

www.naterykbn.cz/

26. 8. 2021
» Více

Pachatel krádeže dopaden

Ředitel společnosti, pan Ing. Pavel Indrák, tímto děkuje všem spoluobčanům obce Kunín, za součinnost, vedoucí k dopadení pachatele trestného činu krádeže, dvou halogenových svítidel s čidlem. Zejména děkuje těm, kteří poskytli klíčovou informaci k dopadení viníka krádeže, ale chtějí zůstat v anonymitě. 

12. 8. 2021
» Více

Získali jsme nejvyšší dosažitelnou třídu reakce na oheň, pro celulózovou izolaci.

V uplynulých dnech jsme absolvovali nové zkoušky na naši foukanou celulózovou izolaci WATISOL, v certifikované zkušebně FIRES, s.r.o., na Slovensku. Získali jsme nejvyšší dosažitelnou třídu reakce na oheň, pro celulózovou izolaci, a to B-s2-d0. Tato třída reakce na oheň platí pro celou šíři aplikací v objemových hmotnostech 40 až 65 kg/m3 a je srovnatelná nebo lepší než třída reakce na oheň předních evropských výrobců celulózových izolací.

Nový technický list Watisol:

www.ekocell.cz/publicfiles/files/downloads/5/Technicky%20list%20-%20Vatizol,%20Watisol%202020,%20reakce%20na%20ohen%20B.pdf

Nová klasifikace reakce na oheň:

www.ekocell.cz/publicfiles/files/downloads/7/FIRES-CR-197-20-AUPS2(1).pdf

16. 12. 2020
» Více
1-2-3-4