Foukaná izolace

Základní technologickou metodou použití našeho výrobku WATISOL, při zateplování objektů, je jeho zafoukávání suchým způsobem, pomocí aplikačního stroje. Je to velice jednoduchý, rychlý a efektivní proces, bez nutnosti rozebírat části staveb, likvidovat celé plochy nebo jinak zasahovat do jejich konstrukce.

Pracovníci na stavbě připraví aplikační stroj, přivedou hadice do připravených prostor a samotná ekologická izolace je pak volně nebo objemově foukána na určená místa zateplení vnitřních i vnějších konstrukcí – obvodové stěny a příčky, střechy, krovy a půdy, stropy a podlahy. Izolace účinně brání úniku tepla, zabraňuje vzniku ztrátových tepelných mostů, kvalitně vyplní veškerá zákoutí konstrukcí, zajišťuje optimální tepelné vlhkostní parametry interiéru, vysokou zvukovou pohltivost. Aplikace je rychlá, bez většího narušení života v objektu.
 Pomocí aplikačního stroje zafoukáváme suchým způsobem izolaci WATISOL - zateplovací systém odvětrávaných fasád ES – EKOCELL SIDING, pro rodinné i obytné domy. V průmyslových, zemědělských, sportovních i jiných halách provádíme zateplovací a akustický nástřik speciální směsi WATISOLu s potřebnou požární odolností.