O nás

Společnost EKOCELL CZ se specializuje na výrobu a dodávky osvědčené a kvalitní tepelné izolace. Hlavním produktem je ekologická tepelná a akustická celulózová izolace WATISOL.

 

Ve spolupráci s aplikačními firmami, zajišťujeme zateplování a izolaci vnitřních i vnějších konstrukcí, střech a krovů, půd, obvodových stěn a příček, stropů a podlah, vnějších fasád, všech typů nízkopodlažních i panelových bytových a občanských staveb.

 

V součinnosti s realizačními firmami, nabízíme speciální zateplovací a protikondenzační nástřiky, směsi celulózové izolace WATISOL s protipožárními a akustickými vlastnostmi, v průmyslových, zemědělských i ostatních halách. Pro samotnou realizaci zafoukávání či nástřiku izolace, dodáváme i půjčujeme aplikační stroje, provádíme školení realizačních firem, s následným vydáním certifikátu.


Dodáváme kvalitní a spolehlivý fasádní systém vinyl siding, americké firmy CertainTeedcorp.
Ve spolupráci s realizačními firmami, navrhujeme a zajišťujeme instalaci vlastního originálního zateplovacího systému odvětrávaných fasád rodinných i obytných domů, ES – EKOCELL SIDING.


V sídle společnosti nabízíme bezplatnou službu a konzultaci při optimalizaci energetické náročnosti budov, využitím originálního software SW – Energie, kterým se stanoví efekt jednotlivých úsporných opatření a návratnosti investic.


EKOCELL CZ systémově připravuje další projekty v oblastech ekologických izolaci, zateplovacích systémů i řešeni energetických úspor.
 

Společnost EKOCELL CZ s.r.o. byla založena v roce 2010, skupinou investorů, vlastnících tradiční firmy, v segmentu stavebnictví. Po zakoupeni výrobního a skladovacího areálu, v obci Kunín u Nového Jičína na Severní Moravě, o rozloze 90 000 m2, byla provedena rozsáhlá rekonstrukce a modernizace.

 
 

 

Areál Ekocell CZ s.r.o.