Obytný dům Ostrava - Mariánské Hory III - ES EKOCELL SIDING

Rekonstrukce dalšího, v pořadí již třetího, bytového domu v Ostravě - Mariánských Horách, na ulici Fráni Šrámka, je zahájena. Dům bude opět zrekonstruován pomocí našeho unikátního zateplovacího systému ES - Ekocell Siding. Fasádní obklad Vinyl Siding bude tentokrát tvořen třemi barevnými odstíny: Sandstone Beige, Warm Sand a Cypres. Dům bude zateplen naší foukanou celulózovou izolací WATISOL.

Největší zakázka v historii naší firmy je DOKONČENA!!! Náš systém ES Ekocell Siding byl použit na ploše 2.365 m2 a tento bytový dům se již pyšní novým, moderním vzhledem. Děkujeme všem, kteří se na realizaci podíleli a obyvatelům domu přejeme příjemné a klidné bydlení, především díky naší celulózové izolaci Watisol - účinně brání úniku tepla, zabraňuje vzniku ztrátových tepelných mostů, kvalitně vyplní veškerá zákoutí konstrukcí, zajišťuje optimální tepelné vlhkostní parametry interiéru a vysokou zvukovou pohltivost.

Jdeme do finále!! Rekonstrukce je téměř u konce!!

Dokončena první polovina domu :-) Probíhá přestavba lešení a vrháme se na polovinu druhou :-)

Rekonstrukce je v plném proudu a v těchto dnech již probíhá instalace lamel Vinyl Siding, jak můžete vidět na fotografiích níže...

Naše foukaná celulózová izolace Watisol je na místě - zateplování může začít :-)

 

Vše běží "jako po másle" a latě jsou na svém místě. Část domu je již pokryta také fólií Tyvec - tedy, připraveno k zafoukání celulózou Watisol.

Lešení je připraveno a vrcholí přípravy k laťování.

 

 V současné době probíhá stavba lešení. Další informace a fotografie budeme postupně doplňovat.