Obytný dům Studénka II - ES EKOCELL SIDING

„Vracíme se na místo činu“

V těchto dnech jsme zahájili rekonstrukci dalšího bytového domu ve Studénce, tentokrát na ulici Poštovní. I zde budeme realizovat  naši odvětrávanou fasádu ES Ekocell Siding, v příjemných barvách odstínu Warm Sand a Natural Clay. Zateplovat budeme celulózovou izolací Watisol, která bude také použita k zateplení celé půdy tohoto domu.

O průběhu celé rekonstrukce vás budeme průběžně informovat, samozřejmě spolu s aktuálními fotografiemi domu.

 

Dům, který se nachází v těsné blízkosti, a který jsme rekonstruovali v roce 2014, si můžete prohlédnou zde:

www.ekocell.cz/reference/obytny-dum-studenka-es-ekocell-siding-6.html

 

Fotografie původního stavu domu:

 

Rekonstrukce domu byla dokončena. Světlé barvy lamel Vinyl Siding daly domu nový, svěží nádech a dům vypadá velice "elegantně". Věříme, že zaujme pozornost kolemjdoucích a jeho obyvatelům se bude v zatepleném domě, s novým "kabátkem" :-), příjemně bydlet...

 

Rekonstukce úspěšně směřuje do finiše :-) 31. 5. 2018 - tedy plánované datum předání hotové stavby, bude již za 6 dní!!

 

Rekonstrukce pokračuje ve svižném tempu dál a první polovina domu je již v "novém kabátě", z lamel Vinyl Siding, odstín Warm Sand a Natural Clay. Zanedlouho bude obytný dům kompletně hotov :-)

 

Rekonstrukce pokračuje každý den a nyní je bytový dům připraven na zateplení. Kontralatě jsou položeny a tak nic nebrání zafoukání celulózovou izolací Watisol.

 


Zahájena instalace vodotěsné a difuzně propustné fólie Tyvec. Tato fólie překrývá celulózovou izolaci Watisol, která bude následně foukána aplikačním strojem.

Práce pokračuje intenzivně dál... Ocelové rošty byly ukotveny...

Lešení je na svém místě!! Tedy, nic nebrání tomu, začít s rekonstrukcí :-)